Hazırlık Okulu

Bir yıllık Hazırlık Okulu, lisans eğitimlerinden önce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız bir programdır. Lisans bölümlerimize başvurmak istedikleri halde yeterli dil seviyesine sahip olmayan öğrencilerimiz için bir seçenek olarak Hazırlık Okulu’nu oluşturduk.

Tıp Adayları için İngilizce Hazırlık Programı

Bu program, tıp alanında lisans eğitimi görmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış özel bir lisans öncesi programdır. Bir yıl boyunca sunduğumuz İngilizce eğitimi tıp terminolojisi üzerine yoğunlaşmıştır. Katılımcılar, dil yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra tıp dünyasında sık sık kullanılan kelime ve deyimleri öğrenecekler, deneyimli öğretmen ve pratisyenler gözetiminde, uzmanlar tarafından makale, tez ve kitapları okuyarak kelime dağarcıklarını geliştirme imkânı bulacaklardır.

Yıllık Kurs Ücreti - €4950

İngilizce Hazırlık Programı

Bu lisan öncesi program katılımcılara İngilizcelerini geliştirme imkânı sunmaktadır. Becerikli akademisyen öğretmenlerimizin gözetiminde, her ülkeden gelen katılımcılar dinleme, konuşma, yazma ve okuma becerilerini geliştirmekte ve İngilizce konuşulan ülkelerin kültürlerini daha yakından tanımaktadırlar. Kursun tamamlanmasıyla katılımcıların İngilizce B2seviyesine ulaşmaları ve arzu ettikleri bölümü başarıyla tamamlamaları beklenmektedir.

Yıllık Kurs Ücreti - €3000

Lehçe Hazırlık Programı

Elbette Polonya’da yaşadığımız için, farklı ülkelerden gelen katılımcılarımızı Lehçe Hazırlık Programı’na katılmaya teşvik ediyoruz. Derslerde alacakları dil eğitiminin yanı sıra Polonya kültürünü yakından tanıma imkânı sunuyoruz.

Yıllık Kurs Ücreti - €2200

SWPS Farkı!

Hazırlık okulu katılımcıları dilbilimsel becerilerini geliştirmenin yanı sıra, öğrendikleri dilin konuşulduğu ülkeler hakkındaki bilgilerini geliştirme imkânı bulurlar. Profesyonel sunumlara nasıl hazırlanacaklarını ve ileride hem öğrencilik hem de iş hayatında çok yardımı dokunacak olan etkili not alama yöntemlerini öğrenirler.

SWPS’te Dünya’yı Keşfedin

Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar burada buluşuyor. Farklı kültürlerin bir araya gelmesi ve devamlı düzenlenen kültürel etkinlikler sayesinde hem okul arkadaşlarınızın geleneklerini öğrenecek hem de farklılıklara saygı duymanın keyfini tadacaksınız.

Hedefimiz

Hazırlık Okulu’nu tamamlayan öğrencilerimizin dil becerilerinde kayda değer bir gelişme elde edilir. Artık arzu ettikleri bölüme girip öğrenimlerini başarıyla tamamlama şansını yakalayabilirler.

Polonya'da Eğitim : http://www.studypoland.education/


 

 

Polonya'da Eğitim ǀ Polonyada Üniversite