Tasarım Okulu

School of Form, tasarım ve sosyal bilimlerin iki farklı dünyasını eşsiz ve ödüllü ders programıyla bir araya getiriyor.

Hakkımızda

Burada geliştirilen her türlü tasarım projesine, antropoloji psikoloji, sosyoloji ve felsefi bilimlerin insani ihtiyaçlara getirdiği farklı bakış açılarından yaklaşıyor. School of Form’un geliştirdiği ders programı Polonya Bilim ve Yükseköğretim Bakanlığı tarafından üç defa ödüllendirilmiştir. SWPS bünyesinde işleyen ve Ponzan’da kampüsü bulunan School of Form, Polonya’nın en iyi özel üniversitesidir. Mezunlarına Lisans Diploması kazandırır. Bütün bölümler tam zamanlıdır ve 3.5 yıllık (7 dönem). Eylül ayında başlayıp Haziran ayında biten dersler hem İngilizce hem de Lehçe dillerinde verilmektedir.

Yıllık Okul Ücreti - €5800

Dört Uzmanlık Alanı

Bizler geleceğin tasarımcılarını yaratıcı, çok yönlü hem sanatsal hem de toplumsal açında duyarlı yetiştirmek gerektiğine inanıyoruz. İlk yıl her alana dair eğitim aldıktan sonra ikinci yıl uzmanlık alanınızı seçmeye hazır olacaksınız.

Endüstriyel Tasarım/ İç Tasarım/ İletişim Tasarımları/Ürün Tasarımı

Dünya’nın önde gelen trendsetter’larından Li Edelkoort, ders programlarımızın gelişmesi için devamlı olarak tasarımcılar ve sosyal bilim alanının ve iş hayatından uzman kişilerle çalışmaktadır.

Deneyim ve Tutkulardan İlham Aldık

Eğitmenler profesyonel deneyimlerinden ilham alarak hazırladıkları derslerini teori ve pratikle harmanlamaktadırlar. Onlar aracılığıyla seçtiğiniz mesleğin gerçekliğini anlayacaksınız. Küçük gruplar halinde üstünde çalışacağınız projelerde gerçek hayattan problemlere alışılagelmişin dışında çözümler bulmayı öğreneceksiniz. Projelerinizde fotoğraf video ve bilgisayar laboratuarlarının yanı sıra dikiş, marangozluk, kilit ve seramik atölyelerini kullanabileceksiniz.

İş Hayatının İçindesiniz

School of Form, öğrencilerine Polonya ya da uluslar arası şirketlerde staj imkânı sunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgiler için : http://www.studypoland.education/


 


Ayrıntılı ve güncel bilgiler için : http://www.studypoland.education/

 

Polonya'da Eğitim ǀ Polonyada Üniversite