YÖNETİM

Yönetim Lisans Programı, organizasyon dünyasına sosyal bir açıdan yaklaşmak ve bu bilgilerini yöneticilik hayatlarında uygulamak isteyenler için ilgi çekici bir teklif sunuyor. En başarılı iki öğrenciye bir yıllık burs veriyoruz!

Programın ana hedefi iş dünyasının hızla değişen karmaşık yapısında başarılı olacak liderler yaratmak. Temel işletmeleri burada hümanist bir anlayışla harmanlıyor.

Lisans Programı

Özel tasarlanmış ders programımız uluslar arası öğrencilerimiz için tamamen İngilizce dilinde sizlere sunuluyor. Böylece derslerdeki kültürel çeşitliliğin getirdiği eşsiz zenginlik, yeteneklerinizi kültürler arası bir ölçekte geliştirmenizi sağlıyor. Küçük gruplara dağıtılan öğrenciler, öğretmenleriyle doğrudan ve samimi bir iletişim kurma fırsatı yakalıyorlar. Dersler pratik bilgilerinizi geliştirmeye odaklı olduğu için birçok atölye, seminer ve vaka çalışması ders programınızın içinde yer alıyor. Öğretim üyelerimizin arasında hem Polonya’dan hem de ABD’den (the University of Michigan, Stanford University ve the University California, Berkeley) seçkin profesörler yer alıyor. Öğrencilerin derslere aktif katılımını sağlayarak, uluslar arası ve yerel işletmeleri etkileyen yasal düzenlemeler ile ticari bilgi analizi temelleri hakkında önemli seviyede bilgi sahibi olmaları hedefleniyor. Bunun yanı sıra iletişim becerileri geliştiriliyor.

Yıllık Okul Ücreti - €3500

SWPS Farkı!

Bu program disiplinler arası, interaktif ve yenilikçi yapısıyla öğrencilerin yönetim dünyası hakkında derinlemesine bir bakış açısına sahip olmalarını sağlıyor. Öğrencilerimiz son derece deneyimli uzmanlardan oluşan kadromuz sayesinde bilgileri ilk elden edinme fırsatı yakalıyorlar. Öğretmek bizim tutkumuz!

Uluslararası Partnerlerimiz

SWPS öğrencilerine sayısız uluslararası değişim programı sunuyor! Erasmus Plus, Atlantis ve Santander Universidades bunlardan sadece bir kaçı. Bir ya da iki dönemliğine Çin belki Kore’ ye gitmeye ne dersiniz?

SWPS ve New York the College of Saint Rose partnerliği sayesinde SWPS öğrencileri anadili İngilizce olan öğretmenlerden eğitim alarak İngilizce konuşulan ülkelerin kültürleri hakkında ülkelerin kültürleri hakkında birinci elden bilgi sahibi olabilecekler. Bu programdan mezun olan öğrenciler eğitimlerine the College of Saint Rose’ da devam ederek bir yıllık program sonunda MA veya MBA diplomasına sahip olabilirler.

Kariyer Hedeflerimiz

SWPS’ in sunduğu Yönetim Lisans Programı, ekonomi sektörünün her alanında çalışabilecek geleceğin yöneticilerini ve profesyonellerini yetiştirmeyi hedefliyor. Firmalar, danışmanlık şirketleri, kamu hizmetleri ve yönetimi, STK lar, Avrupa ajansları, siyaset, uluslar arası organizasyonlar.


 


Polonya'da Eğitim : http://www.studypoland.education/

 

Polonya'da Eğitim ǀ Polonyada Üniversite