Arzu Varşova Teknolojiyi tercih Etti!

Varşova Teknoloji Üniversitesi'nde "Global Production Engineering and Management" master programından kabul alan başarılı öğrencimizi tebrik ediyoruz. Yolun açık olsun Arzu!

Devam..

Erol McDaniel'da!

Macaristan'da mühendislik eğitimi alacak olan öğrencimiz, hazırlık yılı için McDaniel Kolejden kabulünü aldı. McDaniel Kolej gerçek bir Amerikan üniversitesidir. Hazırlık eğitimi sonrasında Avrupanın en saygın üniversitelerinden birisi olan BME'de inşaat mühendisliği lisans eğitimine başlayacak olan öğrencimize başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun Erol!

Devam..

Berk McDaniel'da!

Öğrencimiz Berk Avrupa'nın eğitim devlerinden olan Macaristan'da eğitim alacak. En ekonomik ve denklik sorunu olmayan ülke olarak göze çarpan Macaristan, bu yıl çok yoğun talep alan bir destinasyon oldu. Berk'e McDaniel Kolejdeki eğitim hayatında başarılar, mutluluklar diliyoruz! Yolun açık olsun Berk!

Devam..

Ata ELTE'de!

Öğrencimiz Macaristan'ın en iyilerinden birisi olan ELTE'nin "İngiliz ve Amerikan Çalışmaları" bölümünden kabulünü aldı. Ata'ya Avrupa'daki yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz.. Yolun açık olsun ATA!

Devam..

Ömer ELTE'de!

Ömer, eğitim hayatına Macaristan'da devam edecek. Sosyal Bilimler alanında lider üniversite olan ELTE'yi tercih eden öğrencimiz resmi kabulünü aldı. Tebrikler Ömer, yolun açık olsun!

Devam..

Sare, Mezun Oldu!

Öğrencimiz, Avrupa'nın psikoloji ana bilim dalında en iyi üniversitelerinden birisi olan SWPS-Polonya'da master eğitimini tamamladı. Klinik psikoloji yüksek lisans programında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Sare'ye doktora çalışmalarında şimdiden başarılar diliyoruz.. Teşekkürler Sare, iyi ki varsın...

Devam..

İrem Londra'yı Tercih Etti!

Uludağ Üniversitesi öğrencisi İrem, İngilizce dil eğitimi için İngilizcenin ana vatanını "İngiltere" yi seçti. Lisans programına uygun kaliteli ve ekonomik bir dil okulunda eğitim alacak öğrencimize iyi tatiller, başarılar diliyoruz...

Devam..

Nurefşan, McDaniel College'de!

Tıp eğitimi için Macaristan'ın köklü üniversitelerini tercih eden öğrencimiz, McDaniel College'den kabulünü aldı. Pre-medical hazırlık kursu sonrasında tıp eğitimine başlayacak olan öğrencimize şimdiden başarılar, yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz. Yolun açık olsun Nurefşan!

Devam..

Alima, Viyana Teknik Üniversitesi'nde!

Öğrencimiz TUWIEN "Endüstri Mühendisliği" bölümünden kabulünü aldı. Vize işlemleri de başarıyla sonuçlanan Alima'ya Avrupa'daki yeni yaşamında mutluluklar, başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun Alima!

Devam..