Yurtdışı için tam zamanı!

Birbirine benzeyen, sıkıcı dil kursları tarih oldu. Artık günümüzde dil öğrenirken birçok spor aktivitesi, gezi programları, sosyal etkinlikler sizlere eğitimle birlikte sunuluyor. Öğrenmenin yaşı yoktur elbette ama dil öğrenmeye küçük yaşlarda başlayanların bunun avantajını ileride görecekleri de aşikardır. O yüzden ne kadar erken karar verirseniz o kadar erken sonuçlarını alırsınız. Yurtdışında her seviyede sunulan dil kursu vardır. Akademik programlar için hazırlananlardan hiç dil bilmeyenlere kadar her seviye için sınıflar bulunmaktadır. Ucuz Yurtdışı Dil Kurslarını araştırılırken eğitim kalitesi göz ardı edilmemelidir. Can Akademi bütçenize uygun en ekonomik Dil Okullarını sizler için araştırıp kabul işleminizi gerçekleştirmektedir. Yurtdışında çalıştığımız Yurtdışı Dil Kursları ve kolejler çok iyi öğrenme imkânları sunmaktadırlar, samimi ve profosyonel ders ortamları, dil öğrenmenin yanında kişisel gelişim de sağlamaktadırlar. Can Akademi olarak spesifik ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun dil okulları için ücretsiz en iyi eğitim danışmanlığı hizmetini sunuyoruz.

2014-2015 Yurtdışı Dil Kursu Fiyatları için Fiyat listelerimize göz atın.

Çalıştığımız tüm okullar akreditedir.

•    Genel Dil Eğitimi
•    Akademik İngilizce
•    Yaz Okulu Programları
•    Sınava Hazırlık Kursları(TOEFL, IELTS)
•    İş İngilizcesi
•    Hukuk İngilizcesi
•    Finans,İnsan Kaynakları, Pazarlama İngilizcesi
•    Tüm Sektörler İçin Özel Dil Programları


Yurtdışı Eğitim Süreci

Yurtdışı eğitim programına karar vermeniz çok kolay ya da çok zor bir süreç olabilir. Bu sizin elinizde. Seçim yapabileceğiniz 1000’lerce program ve lokasyon bulunmaktadır. Önemli olan her öğrencinin kendi ihtiyaçlarına uygun doğru eğitimle eşleşmesidir. Can Akademi öğrencileriyle yakından ilgilenerek onları ve isteklerini anlama yoluna gider, en verimli eğitimi almaları için gerekli yönlendirmeyi yapar. Yurtdışı yolculuğuna başlamadan önce aklınıza şu sorular gelebilir;

Nasıl bir program seçerim?

Size en uygun ideal programı seçmek için hedeflerinizi tanımlamanız gerekir. Eğitim sonrasında beklentiniz nedir, kariyer planınız nedir? Bu sorulara yoğunlaşmalı ve araştırmalarınız bu yönde yapmalısınız. Örneğin dil öğrenmeyi mi istiyorsunuz? O zaman gideceğiniz ülkede konuşulan dilin anadil olmasına ve bu dili konuşan insanlarla fazla zaman geçirecek şekilde tercihler yapmalısınız. Seyahat etmek için fırsat mı arıyorsunuz? Bu durumda merkezi konumdaki bir yerde eğitim almanız daha doğru olacaktır. Böylece kolay ve sık seyahat edebilirsiniz. Akademik bir eğitim planlıyorsanız gideceğiniz okulun o programdaki kalitesi, bulunduğu kampüs, dünya sıralamasındaki yeri önem kazanır.

Hangi ülkede eğitim almalıyım?

Can Akademi olarak Avrupa ülkeleri, Amerika, Avustralya ile yakın çalışmalar içerisindeyiz. Nerede eğitim alacağınız seçeceğiniz eğitim programı kadar önemlidir ve kesinlikle kişisel faktörlere bağlıdır. Diğer yandan eğitim seçiminde zorlanıyorsanız ülke seçeneklerini daraltmak da karar aşamasında yardımcı olabilir. Sınıf dışındaki aktiviteler, geziler, kalacağınız ev ya da yurt sizin için ne kadar önemli? Gideceğiniz ülkeden beklentileriniz neler? Bu sorulara cevap aramalısınız. Yurtdışında çalışma deneyimi kariyer hayatınızda avantaj yaratacaktır. Hem eğitim alıp hem çalışmayı düşünüyorsanız bu sizin için bir ölçüt olabilir ve çalışma izni olan ülkeleri tercih edebilirsiniz.

Ne zaman gitmem gerekir?

Okullarının genel olarak sömestr başlangıçları olmasına rağmen hemen hemen istenilen zamanda yurtdışına çıkılabilir. Dil eğitimi veren kurumlar her pazartesi yeni grupları başlatmaktadır. İleri eğitim düşünüyorsanız gitmek istediğiniz okulun başlangıç tarihlerine takip edip, dikkate almalısınız.

Ne kadar süre yurt dışında eğitim almam gerek?

Bir eğitim - öğretim yılına devam eden öğrencilerin okullarına engel olmayacak şekilde çok çeşitli uzunluklarda yaz okulu ve dil okulu programları bulunmaktadır. Bunun dışında ileri eğitim programlarının süreleri ülkelere göre farklılık gösterir. Genellikle yıl içinde iki sömestr başlangıcı vardır. Önemli olan karar aşamasını çok uzun tutmadan zamanı en iyi şekilde değerlendirmektir. Yurtdışında eğitimin profosyonel ve kişisel faydalarını düşündüğünüzde hiç eğitim almamaktansa 1 aylık bir süreyi bile değerlendirmeniz en doğrusu olacaktır.

Karar aşaması tamamlandıktan sonra yurtdışında belirlediğiniz okula istenen belgelerle başvurunuzu yapıyoruz.  Okul kabul  belgeniz geldiğinde, vize başvurunuz için gerekli diğer belgelerle birlikte vize başvuru dosyanızı hazırlıyoruz. Vizeniz çıktıktan sonra konaklama tercihlerinize göre uygun yerleştirme işlemlerinizi yapıyoruz. Konaklama konusunda gideceğiniz özel okul veya üniversitenin konaklama imkânlarından yararlanabileceğiniz gibi aile yanı da ayarlanabilmektedir. Vize başvurusu sırasında, öğrencilerin tek yapmaları gereken istenen belgeleri konsolosluğa eksiksiz bir şekilde sunmaları. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Polonya, Macaristan ve Almanya gibi ülkelerin hepsi Türk öğrencilere vize uyguluyor. Vizenizi aldıktan sonra artık gitmeye hazırsınız. En ekonomik şekilde uçak biletinizi almanızı sağlıyoruz ve yeni başarılar ve deneyimler yaşamanızın sevincini Can Akademi olarak sizinle paylaşıyoruz.


 

 

Yurtdışında İngilizce ǀ Yurtdışında Eğitim